Kompleksowe usługi PPOŻ

 

kompleksowe usługi ppoż

kompleksowe usługi ppoż

 

 

Zabezpieczenie imprez masowych

Duże skupisko ludzi gromadzących się na ograniczonym terenie zamkniętym, jak i na otwartej przestrzeni, warunkuje wystąpienie ryzyka zakłóceń porządku i nieszczęśliwych zdarzeń. W miejscu, gdzie odbywa się impreza masowa, w myśl ustaw prawnych i zasad dyktowanych przez zdrowy rozsądek, konieczne jest zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczenia ppoż. Ocena techniczna obiektu i jego okolicy, instalacji wewnętrznych i zewnętrznych oraz rozlokowania urządzeń przeciwpożarowych, należy do obowiązków organizatora lub wyznaczonych specjalistów.

Na co dzień zajmujemy się dbaniem o bezpieczeństwo imprez masowych i ich uczestników. Określamy szczegółowe zasady postępowania w przypadku wystąpienia pożaru oraz towarzyszących mu zagrożeń miejscowych. Sprawdzamy sprzęt gaśniczy, jego stan techniczny, wydajność i funkcjonalność. Zapewniając bezpieczeństwo ppoż w czasie imprezy masowej, dbamy o porządek ewakuacyjny oraz umożliwiamy sprawny dojazd służbom ratunkowym. Badamy wszelkie ewentualne nieprawidłowości, stwierdzone w najbliższej okolicy, by móc realnie ocenić, mogące wystąpić zagrożenia.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zawsze spełniając wszelkie istniejące wymogi prawne, po to, by zminimalizować prawdopodobieństwo zaistnienia zagrożeń zdrowia i życia. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie imprez masowych w Warszawie, Łodzi i okolicach, jednak po ustaleniu szczegółów możemy również podjąć się realizacji zlecenia w innym miejscu. Obsługujemy wydarzenia ogólnodostępne oraz zamknięte, zawsze na pierwszym miejscu stawiając Państwa dobro i satysfakcję.

szybki kontakt

15 + 2 =

%d bloggers like this: