Kompleksowe usługi PPOŻ

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

790-887-587

Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego

Tworzymy IBP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Krótkie tereminy realziacji. Skontaktuj się z nami. Wycenimy koszt  stworzenia instrukcji.

Przegląd i serwis sprzętu gaśniczego

Weryfikacja sprzętu, jego naprawa oraz wymiana, gdy zajdzie taka potrzeba. Przeglądy gaśnic oraz hydrantów zgodnie z obowiązujacymi przepsiami należy wykonać conajmniej raz w ciągu 12 miesięcy.

Nadzór PPOŻ

 Pełna kontrola nad wszystkim aspektami związanymi z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.

Oznakowanie obiektów

Ustalanie oraz oznaczanie kluczowych obszarów przedsiębiorstwa. Wyznaczyamy drogi ewakuacyjnych, miejsce składowania podręcznego sprzętu gaśniczego. 

Próbne ewakuacje

 Przeprowadzanie ćwiczeń i testów mających na celu ochronę zdrowia i życia pracowników.

Zabezpieczenia imprez masowych 

Kompleksowa ochrona przeciwpożarowa wydarzeń, w których uczestniczy wiele osób.

Pełna oferta usług PPOŻ, w której odnajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoja firma.

W ramach naszych usług odnajdziesz wszystkie elementy zapewniające profesjonalną ochronę PPOŻ. 

Wsparcie najlepszych profesjonalistów, których doświadczenie i umiejętności wpłyną na bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa.

Zyskasz pewność, że ochrona Twojej firmy jest w rękach fachowców, którzy poza wieloletnim doświadczeniem mogą pochwalić się praktyką oraz licznymi certyfikatami potwierdzającymi ich profesjonalizm. 

Wyjątkowa elastyczność połączona z bieżącym dopasowaniem do potrzeb Twojej firmy.

Skorzystasz z usług “szytych na miarę” – zawsze dostosowanych do tego, czego aktualnie potrzebujesz. 

 

Usługi PPOŻ Warszawa – dedykowana pomoc dla firm, instytucji i urzędów

Niebezpieczeństwo wystąpienia pożarów jest jednym z najczęstszych zagrożeń, z jakimi muszą mierzyć się każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Postępująca innowacyjność, coraz nowsze technologie, a co za tym idzie – wszechobecne maszyny i urządzenia powodują, że z roku na roku prawdopodobieństwo wystąpienia pożaru jest coraz większe. Właśnie dlatego tak istotne jest prowadzenie odpowiedniej polityki PPOŻ – nakierowanej na przeciwdziałanie i aktywne zwalczanie wszelkich ewentualnych zagrożeń.

Usługi PPOŻ mogą przyjmować różne formy, jednak tym co je łączy, jest aktywne wspieranie bezpieczeństwa danego przedsiębiorstwa.

Usługi przeciwpożarowe PPOŻ – cennik

W usługach świadczonych przez naszą firmę znajdziesz pełną ofertę zadań z zakresu PPOŻ. Zajmujemy się kompleksową ochroną firm, która znajduje swoje odzwierciedlenie w przygotowywaniu instrukcji, organizowaniu szkoleń, wykonywaniu przeglądów i serwisów sprzętów gaśniczych, a także znakowaniu obiektów, przeprowadzaniu próbnych ewakuacji, na zabezpieczeniu imprez masowych i pełnieniu ogólnego nadzoru PPOŻ kończąc.

Finalna cena naszych usług skierowanych do firm z Warszawy i nie tylko, zależy od wybranego zakresu. Dlatego już teraz zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu poznania szczegółowej wyceny

 

Formularz konkatowy

7 + 14 =

%d bloggers like this: