Okresowe Szkolenia BHP

Dbamy o stan wiedzy i wysoki poziom bezpieczeństwa Twoich pracowników.

790-887-587

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

g

Dopasowane grupy

Prowadzimy zajęcia dla nawet dla pojedynczych osób. Szkolimy również duże grupy

Elastyczne formy nauki

Oferujemy kursy, seminaria, wykłady oraz opcje samokształcenia

N

Sprawdzone materiały

Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały dydaktyczne, wsparte wieloletnią i zawsze aktualną wiedzą naszych szkoleniowców.

W naszej ofercie zapewniamy

Profesjonalne szkolenia, idealnie dopasowane do każdej grupy zawodowej pracującej w Twojej firmie.

Dostarczamy dedykowane zajęcia, których odbiorcami są określone grupy pracowników. Organizujemy zarówno szkolenia dla kadry zarządzającej, pracowników biurowych, produkcyjnych, jak i tych narażonych na szczególne niebezpieczeństwo z tytułu wykonywanych obowiązków.

Fachowe podejście, utrwalające i podnoszące poziom wiedzy Twoich pracowników.

Stosujemy unikalne metody pozwalające na wyjątkowo szybkie przyswajanie przekazywanych przez nas informacji, a w dodatku utrwalanie ich na bardzo długi czas.

Przystępna forma, dzięki której pozyskają wszystkie niezbędne informacje.

Zapewniamy dostęp do materiałów, prezentacji oraz wszystkich niezbędnych elementów. Dzięki temu nauka z nami jest nie tylko skuteczna, ale również przyjemna.

 

Obowiązek odbycia szkolenia okresowego dotyczy następujących grup zawodowych:

  • Osób, które są pracodawcami oraz tych, które kierują zespołem pracowników (kierownicy, mistrzowie i brygadziści).
  • Pracowników, którzy są zatrudnieni na stanowiskach robotniczych.
  • Pracowników inżynieryjno-technicznych, w tym projektantów, konstruktorów maszyn i innych urządzeń technicznych, technologów i organizatorów produkcji.
  • Pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy, a także osób, podejmujących się wykonywania zadań tej służby.
  • Pracowników administracyjno-biurowych, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szkolenie okresowe BHP Warszawa

Przeprowadzanie regularnych szkoleń okresowych BHP jest obowiązkiem, z którego musi wywiązywać się większość polskich pracodawców. Ich celem jest nie tylko przypomnienie i odświeżenie wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również jej aktualizacja oraz ugruntowanie.

Okresowe szkolenie BHP przypomina pracownikom o ogólnych zasadach bezpieczeństwa, jakie dotyczą przedsiębiorstwa, w którym pracuje. Z drugiej strony takie zajęcia są również świetną okazją do zapoznania go z nowymi rozwiązaniami techniczno-organizacyjnymi. Istotną rolą oraz celem odbywania się regularnych szkoleń z BHP jest też aktualizacja informacji, chociażby na temat bieżących przepisów, które mogą ulegać zmianom.

Szkolenia BHP okresowe – co ile i jak często?

Częstotliwość odbywania okresowych szkoleń BHP w głównej mierze uzależniona jest od rodzaju wykonywanej pracy, a także warunków, w jakich ona przebiega. Stanowiska kierownicze oraz te polegające na wykonywaniu obowiązków np. w biurze, wymagają odbywania takich szkoleń min. raz na 5 lat. Stanowiska robotnicze z kolei wiążą się z koniecznością przeprowadzania ich minimum raz na 3 lata – zaś te narażone na szczególne niebezpieczeństwo – co najmniej raz do roku.

Okresowe szkolenia BHP różnią się od siebie nie tylko częstotliwością ich odbywania, ale również zakresem i długością trwania. Podstawowym i najpopularniejszym wymiarem jest 8-godzinne szkolenie okresowe BHP. Kadry managerskie, technolodzy i inżynierowie muszą odbywać je w zakresie 16 godzin. Z kolei służby i pracownicy wykonujący zadania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy – aż 32 godziny.

Oferta regularnych szkoleń okresowych BHP w Warszawie

Nasza oferta uwzględnia każde z wyżej wymienionych aspektów, dzięki czemu wybierając nas, zyskujesz pewność, że przeprowadzimy okresowe szkolenia BHP doskonale dopasowane do warunków panujących w Twoim przedsiębiorstwie. Skontaktuj się z nami już teraz, aby otrzymać atrakcyjną wycenę, a jednocześnie mieć pewność, że Twoi pracownicy posiądą całą niezbędną im wiedzę.

 

Formularz kontaktowy

9 + 7 =

DAN-MAR

DAN-MAR

to zespół specjalsitów. Nasi klienci to duże i małe firmy. Zapytaj się już dziś o cene szkolenia dla swojej firmy.

%d bloggers like this: