Wstępne szkolenia BHP

Dbamy o przygotowanie Twoich pracowników do bezpiecznego wykonywania obowiązków.

 

Szkolenia i usługi BHP i PPOŻ

Od 9 lat dbamy o bezpieczeństwo polskich firm.

790-887-587

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

Dopasowane grupy 

Prowadzimy zajęcia dla grup liczących od 1 osoby do kilkuset osób

 

 

Elastyczne sposoby nauki 

Zapewniamy kursy, seminaria, wykłady, a nawet możliwość samokształcenia.

 

Profesjonalne materiały

Stosujemy tylko najlepsze materiały dydaktyczne, wspierane wieloletnim doświadczeniem i regularnie aktualizowaną wiedzą naszych szkoleniowców.

 

.

 

 

Wartościowe szkolenia, doskonale dostosowane do każdej grupy zawodowej zatrudnionej w Twoim przedsiębiorstwie.

Zapewniamy dostęp do dedykowanych zajęć BHP, których odbiorcami są zróżnicowane grupy pracowników. Dostarczamy szkolenia dla kierowników i managerów, dla pracowników biurowych, produkcyjnych, a także osób, których praca wiąże się ze szczególnym narażeniem na niebezpieczeństwo.

 

Profesjonalne metody i podejście pozwalające na pozyskanie oraz utrwalenie przekazywanej wiedzy.

Używamy sprawdzonych technik nauczania, które pozwalają nam w szybki, ale również bardzo efektywny sposób przekazywać wszystkie niezbędne informacje.

 

Wygodna forma, dopasowana do charakteru Twojej firmy.

Dostarczamy materiały, prezentacje oraz wszystkie niezbędne elementy potrzebne po to, aby nauka była skuteczna i przyjemna.

Realizujemy kompleksowe szkolenia wstępne BHP, które podzielone są na:

 

  • Instruktaż ogólny – mający za zadanie zapoznać pracowników z podstawowymi przepisami BHP, zawartymi w kodeksie pracy, jak i również z regulaminem zasad i bezpieczeństwa pracy obowiązującym w danym zakładzie pracy.

W instruktażu wstępnym przeprowadzanym przez naszą firmę poruszamy również zasady pierwszej pomocy. Oraz tematy związane z PPOŻ

  • Instruktaż stanowiskowy – mający na celu zapoznanie pracowników ze sposobem wykonywania ich pracy, czynnikami środowiska pracy występujących na danym stanowisku, ryzykiem zawodowym oraz zasadami bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków.

Ten rodzaj instruktażu powinien być powtarzany za każdym razem, gdy na dane stanowiska zatrudniana jest nowa osoba, gdy obecny pracownik zmienia swoje stanowisko pracy lub gdy w przedsiębiorstwie doszło do istotnych zmian technologicznych wpływających na sposób wykonywania określonych zadań. Instruktaż ten wykonuje osoba wyznaczone przez pracodawce, lub pracododawca

 

Formularz konkatowy

9 + 6 =

Szkolenie wstępne BHP Warszawa

Wstępne szkolenia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy są nieodzownym elementem każdego przedsiębiorstwa. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, proces ten musi przejść każdy pracownik. Szczegóły przeprowadzanie tego rodzaju szkoleń określają odpowiednie przepisy (rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. – Dz.U.04.180.1860 z późn. Zm.).

Szkolenia BHP wstępne – co ile, jak często i ile trwa?

Wstępne szkolenia BHP dotyczą wszystkich pracowników, a ich dokładny charakter oraz przebieg zależy nie tylko od stanowiska, ale także innych ważnych okoliczności. W związku z tym, wstępnymi szkoleniami BHP objęci są:

  • Wszyscy nowozatrudnieni pracownicy, którzy muszą odbyć szkolenia zanim przystąpią do wykonywania swoich obowiązków.
  • Wszystkie osoby, które zmieniają stanowisko wewnątrz danego przedsiębiorstwa, a co za tym idzie – zmianie ulega także charakter wykonywanej przez nich pracy.
  • Wszyscy zatrudnieni, którym w wyniku zmiany technologii, narzędzi lub innych aspektów, zmianie uległ również sposób wykonywania dotychczasowych obowiązków.

Oferta profesjonalnych szkoleń wstępnych BHP w Warszawie

W ramach naszej oferty dostarczamy w pełni dopasowane oraz profesjonalne szkolenia wstępne, pozwalające na dostarczanie odpowiedniej wiedzy, jak również zadbanie o wysokich poziom bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie.

Już teraz skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły, otrzymać preferencyjną wycenę, a przede wszystkim zyskać komfort, że korzystasz z usług doświadczonej i profesjonalnej firmy szkoleniowej

%d bloggers like this: