Szkolenia dla  komisji BHP i Społecznych Inspektorów Pracy

Specjalistyczne szkolenia mające na celu podnoszenie kwalifikacji z zakresu BHP.

790-887-587

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

Szkolenia również online.

To szkolenie okresowe BHP d może być również wykonane online. W formie samokształcenia więcej

W ramach naszych usług zapewniamy:

 

Szeroka oferta zajęć dostępnych w 1 miejscu.

Szkolimy z zakresu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przeciwdziałania powstawaniu pożarów, jak i ogólnego zabezpieczania ludzi oraz samych miejsc pracy. 

 

Specjalistyczna wiedza, dedykowana osobom, które chcą podnosić swoje kwalifikacje.

Zapewniamy dostęp do informacji, które będą pomocne nawet osobom doskonale odnajdującym się w dziedzinach związanych z BHP i PPOŻ.

 

Szkolenia w formie, miejscu i czasie dopasowanych do preferencji uczestników.

Realizowane przez nas zajęcia mogą przyjąć formę szkoleń stacjonarnych (odbywających się w siedzibie firmy, sali konferencyjnej, hotelu itp.). Z powodzeniem mogą być realizowane także online – we wspólnie ustalonych dniach oraz godzinach.

 Szkolenie  członków Komisji ds. BHP  i Społecznych Inspektorów Pracy – stacjonarnie i online

Ten rodzaj szkoleń zarezerwowany jest dla członków komisji oraz społecznych inspektorów pracy. Jego głównymi odbiorcami są wspomniani już członkowie komisji BHP, a także osoby pełniące funkcje społecznych inspektorów PPOŻ. Czyli osoby mające ogromny wpływ i wkład w to, jaki poziom bezpieczeństwa i ochrony pracowników panuje w danej firmie czy instytucji.

W ramach prowadzonych zajęć, przekazujemy specjalistyczną wiedzę, która ma na celu podnoszenie już i tak wysokich kwalifikacji naszych kursantów. Na szczególne uznanie zasługuje również forma szkoleń, które mogą się odbywać stacjonarnie bądź zdalnie. Dzięki takiemu podejściu z powodzeniem możemy je kierować do firm oraz osób z całej Polski. Zarówno Warszawy, Łodzi, Krakowa, Wrocławia, jak i szeregu innych miast, nawet z najdalszych zakątków naszego kraju.

Każdy z uczestników, poza profesjonalną wiedzą, otrzymuje także cały pakiet niezbędnych materiałów dydaktycznych. Ponadto, może liczyć na bieżące wsparcie osób prowadzących, które chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Już teraz skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych szkoleń BHP i PPOŻ. Zadzwoń lub napisz, aby ustalić zakres planowanych zajęć oraz wstępnie zarezerwować ich termin. To naprawdę nic nie kosztuje!

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami przy pomocy e-maila: biuro@uslugibhp-ppoz.pl, telefonu: 790 887 587 lub formularza kontaktowego.

2. Oferta

Zbadamy Twoje potrzeby i na ich podstawie przedstawimy szczegółowy zakres planowanego audytu BHP

3. Realizacja

W umówionym terminie wykonamy kompleksowy audyt, w ramach którego przekażemy Ci szczegółowy raport wraz ze wszelkimi niezbędnymi rekomendacjami.

 

Formularz konkatowy

15 + 3 =

FAQ

W jakich miastach są odbywają się szkolenia

Szkolenie BHP dla pracodawców wykonującycyh zadania służby bhp   jest ważne 5 lat.

Ile kosztuje szkolenie ?

Cennik szkoleń wyjazdowych ustalany jest indywidualnie.

%d bloggers like this: