Jak możemy pomóc ?

 

Szkolenia BHP Gdańsk- Outsourcing

BHP Gdańsk: szkolenia, outsourcing, usługi i kursy 

Dostarczamy kompleksowe usługi BHP dostępne dla wszystkich firm i instytucji z Gdańska i okolic. Postaw na wsparcie specjalistów, dzięki którym Twoje przedsiębiorstwo stanie się w pełni bezpiecznym miejscem pracy.

 

Skontaktuj się z nami.

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

790-887-587

+48 58 558 8997

Profesjonalna obsługa BHP w Gdańsku

W ofercie naszej firmy znajdziesz wszechstronne wsparcie BHP adresowane do podmiotów funkcjonujących na obszarze Gdańska, w tym:

Usługi BHP

Pojedyncze usługi BHP Gdańsk

 

Zapewniamy obsługę polegającą na wykonywaniu poszczególnych zadań z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa i higieny pracy.

Z myślą o firmach działających w Gdańsku zajmujemy się m.in.: oceną ryzyka zawodowego, sporządzaniem niezbędnej dokumentacji, a także przeprowadzaniem kontroli i audytów stanów BHP. Wszystkie oferowane usługi BHP

Firma BHP Gdańsk

Outsourcing BHP w Gdańsku

 

Z powodzeniem realizujemy kompleksowe projekty polegające na przejęciu większości lub wszystkich zadań z zakresu BHP.

W tym celu wcielamy się w role specjalistów – odpowiadających za bieżącą obsługę działań i procesów BHP firm i instytucji z Gdańska oraz okolic. Więcej informacji o obsłudze BHP

szkolenia BHP Gdańsk

Kursy i szkolenia BHP w Gdańsku

 

Firmy działające na terenie Gdańska mogą także liczyć na nasze wsparcie w zakresie edukacji pracowników – znajdujących się na różnych szczeblach zawodowych

Prowadzimy kursy i szkolenia BHP: wstępne, okresowe, stacjonarne i wyjazdowe. Zarówno dla stanowisk robotniczych, biurowych, kierowniczych, inspektorów BHP, jak i samych właścicieli firm. Wszystkie szkolenia BHP

 

 

Outsourcing usług BHP w Gdańsku – dlaczego warto?

Firma BHP Gdańsk

 

 Kompletna oferta usług BHP – zawierająca wszystko, co niezbędne Twojej firmie.

 

Zapewniamy dostęp do kluczowych usług bezpieczeństwa i higieny pracy, dzięki którym nie musisz się martwić o bezpieczeństwo Twoich maszyn, urządzeń, budynków, jak i samych pracowników.

 

Wsparcie od ekspertów – posiadających bogate doświadczenie, wiedzę i wszechstronne umiejętności.

 

Osobami odpowiedzialnymi za wykonywanie poszczególnych zadań są wykwalifikowani specjaliści – mający za sobą wiele lat spędzonych w branży BHP.

 

Elastyczność i bieżące dopasowanie do Twoich potrzeb.

 

Oferta outsourcingu usług BHP w Gdańsku jest w pełni uniwersalna. To oznacza, że z powodzeniem dopasujemy je do bieżących, jak i przyszłych wymagań Twojej firmy bądź instytucji.

 

 

Masz pytanie zadzwoń lub napisz.

15 + 3 =

Ile kosztuje Obsługa BHP ?

Koszt obsługi jest zależny od kliku czynników, takich jak

  • ilość zatrudnionych pracowników
  • ilość filii 
  • profile działalności
  • dodatkowe oczekiwania

Przykładowy cennik https://www.uslugibhp-ppoz.pl/outsourcing-bhp-ppoz-cennik/

Co zyskuje, decydując się na współpracę. ?

Ilość korzyści jest duża, od najbardziej zauważalnych takich jak:

Usługi i outsourcing BHP Gdańsk

Usługi BHP zaliczają się do zadań, o które musi zadbać każda firma działająca na terenie Gdańska, okolic, jak i całej Polski. Pierwszym powodem jest fakt, iż zgodność z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy jest wymagana przez polskie przepisy prawa. Drugim – dbanie o ten aspekt funkcjonowania zarówno przedsiębiorstwa, urzędu, jak i innej instytucji, pozwala tworzyć optymalne i bezpieczne warunki do pracy – zarówno ludzi, jak i sprzętów.

Właśnie dlatego, w naszej ofercie znajduje się outsourcing usług BHP, w którym znajdziesz zarówno pojedyncze zadania, szkolenia, kursy, jak i kompleksową obsługę.

 Pełen outsourcing, usługi, szkolenia i kursy – obsługa od firmy BHP w Gdańsku

Już teraz skorzystaj z naszego wsparcia, aby cieszyć się aż 2 kluczowymi korzyściami:

  • Ogranicz koszty do niezbędnego minimum – korzystanie z outsourcing BHP pozwoli Ci zrezygnować z zatrudniania wewnętrznego specjalisty. Zamiast płacić za etat będziesz uiszczać opłaty wyłącznie za faktycznie wykonaną pracę – bez urlopów, zwolnień, dodatków itp.
  • Zdejmij ze swoich barków obowiązki, na które nie masz czasu – wsparcie zewnętrznego specjalisty od BHP w Gdańsku da Ci pewność, że Twoja firma jest doskonale chroniona. Przestaniesz martwić się tym obszarem jej funkcjonowania i skupisz się na tym, na czym znasz się najlepiej.

Twoja firma funkcjonuje w tym mieście lub okolicach? Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Poznamy Twoje potrzeby i przygotujemy dedykowaną wycenę obsługi – w pełni dostosowaną do Twoich wymagań.

%d bloggers like this: