Wyjazdowe szkolenia BHP

Profesjonalne szkolenia dla pracodawców i kadry zarządzającej, łączące w sobie edukację, elementy integracji oraz wypoczynek.

790-887-587

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

W ramach naszych usług zapewniamy:

 

Pełna oferta szkoleń dostępnych w jednym miejscu.

Poza klasycznym okresowym szkoleniem BHP, w ramach jednego wyjazdu możemy zapewnić dodatkowe kursy: Pierwszej Pomocy, PPOŻ, szkolenia dla Komisji BHP oraz Szkolenia dla Społecznych Inspektorów Pracy.

 

Edukacja połączona z integracją.

Podczas organizowanych szkoleń zapewniamy dostęp do sprawdzonej i fachowej wiedzy, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie – która zwieńcza każdy dzień szkoleniowy.

 

Wyjazdowe szkolenia w dowolnym miejscu i czasie.

Nasze zajęcia mogą odbywać się praktycznie w dowolnie wybranej lokalizacji – służącej zarówno efektywnej nauce, jak i wspierającej wypoczynek oraz integrację. Realizujemy szkolenia w górach, nad morzem, na mazurach oraz w innych przepięknych zakątkach całej Polski.

Wyjazdowe szkolenie BHP, PPOŻ oraz z Pierwszej Pomocy  dla pracodawców, kierowników, managerów i dyrektorów

Oferta dedykowana osobom odpowiedzialnym za zarządzanie całymi zespołami pracowników. Zwłaszcza właścicielom przedsiębiorstw, a także zatrudnianym przez nich wysoko postawionym specjalistom – zarówno managerom, kierownikom, brygadzistom, jak i samym dyrektorom.

W jej ramach zapewniamy pakiet merytorycznych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, które dodatkowo można poszerzyć o dodatkowe sekcje. W tym między innymi: szkolenia PPOŻ, kursy z udzielania pierwszej pomocy oraz szereg zajęć dla Komisji BHP i tzw. Społecznych Inspektorów Pracy.

Wyjazdowe szkolenia BHP łączą w sobie element edukacji oraz tak potrzebną każdemu zespołowi integrację. Dzięki możliwości wyjazdu w dowolnie wybrany obszar kraju (nad morze, w góry, na mazury itp.), każdy z uczestników może nie tylko zadbać o wysoki poziom swojej wiedzy, ale również naładować swoje baterie i trochę odpocząć.

Do skorzystania z tego rodzaju szkoleń BHP organizowanych na wyjeździe zachęcamy firmy działające w całej Polsce: w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i wielu innych miast. Wystarczy kontakt za pomocą wiadomości e-mail lub telefonu, aby ustalić szczegółowy zakres oraz ustalić inne ważne szczegóły. Łącznie ze wstępną rezerwacją miejsca i terminu, w którym ma odbyć się wyjazdowe szkolenie BHP.

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami przy pomocy e-maila: biuro@uslugibhp-ppoz.pl, telefonu: 790 887 587 lub formularza kontaktowego.

2. Oferta

Zbadamy Twoje potrzeby i na ich podstawie przedstawimy szczegółowy zakres planowanego audytu BHP

3. Realizacja

W umówionym terminie wykonamy kompleksowy audyt, w ramach którego przekażemy Ci szczegółowy raport wraz ze wszelkimi niezbędnymi rekomendacjami.

 

Formularz konkatowy

12 + 11 =

FAQ

W jakich miastach są odbywają się szkolenia

Szkolenie BHP dla pracodawców wykonującycyh zadania służby bhp   jest ważne 5 lat.

Ile kosztuje szkolenie ?

Cennik szkoleń wyjazdowych ustalany jest indywidualnie.

%d bloggers like this: