Szkolenia  PPOŻ

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

790-887-587

Szkolenia Podstawowe

Przygotowujące nowo przyjętych pracowników do pracy w Twojej firmie.

.

Szkolenia Podstawowowe

Zapoznające Twoich pracowników z kluczowymi aspektami związanymi z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.

 

 

Szkolenie Specjalistyczne

Dedykowane osobom odpowiedzialnym za wykonywanie ściśle określonych zadań.

.

 

 

Wszechstronna oferta szkoleń PPOŻ, które pozwolą Ci na pełne przygotowanie pracowników.

Dostarczamy kompleksowe szkolenia wstępne, podstawowe oraz specjalistyczne, czyli wszystko, czego wymaga zachowanie odpowiedniej ochrony Twojej firmy.

 

Zweryfikowana wiedza, która zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie.

Jej przekazaniem zajmą się wyłącznie najlepsi specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności poparte wykształceniem i posiadanymi certyfikatami.

 

Wygodna forma, dostosowana do Twoich preferencji.

Dajemy Ci dowolność w wyborze sposobu przeprowadzenia szkoleń. Z przyjemnością zrealizujemy je stacjonarnie (w Twoim lub naszym biurze), jak i chętnie poprowadzimy je online.

 

Szkolenie PPOŻ Warszawa

Regularne szkolenia przeciwpożarowe PPOŻ są nieodzownym elementem każdej firmy mającej na celu zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Z jednej strony – pozwalają one na przekazanie niezbędnej wiedzy wszystkim pracownikom, z drugiej z kolei, odpowiadają za jej utrwalenie i ugruntowanie.

Profesjonalne szkolenia z zakresu PPOŻ realizują swoje zadania poprzez dostarczanie kompleksowej wiedzy ze wszystkich wymienionych obszarów. Na początku, realizują cel, jakim jest zapoznanie z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego stosowaną w danym zakładzie czy też instytucji. Następnie, rolą tego typu szkoleń jest pokazanie ewentualnych zagrożeń pożarowych, a także sposobów przeciwdziałania ich występowania.

Istotną rolą tego typu szkoleń jest także zaznajomienie pracowników z ich zadaniami oraz obowiązkami powstającymi w zakresie zapobiegania pożarom, czy w związku z ich powstaniem. Dodatkowo, tego typu zajęcia PPOŻ uwzględniają edukację z zakresu sposobów używania urządzeń gaśniczych, a nawet przeprowadzania ewakuacji.

Rodzaje szkoleń PPOŻ organizowanych w Warszawie

W ramach naszych działań oferujemy szeroki dostęp do aż 3 rodzajów szkoleń. Pierwszymi z nich są szkolenia wstępne – dedykowane pracownikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wybranym zakładem pracy. Drugie to szkolenia podstawowe – mające na celu przekazanie niezbędnej wiedzy na temat bezpieczeństwa i przeciwdziałania pożarom. Trzeci i zarazem ostatni to szkolenia specjalistyczne – zarezerwowane dla pracowników odpowiedzialnych za pełnienie nadzoru nad zabezpieczeniem prac potencjalnie niebezpiecznych pożarowo, jak i samych osób, których warunki i środowisko pracy może powodować takie zagrożenia.

Wszystkie firmy z Warszawy, jak i jej okolic zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania szczegółowej oferty. Z przyjemnością przygotujemy atrakcyjną ofertę szkoleń, która idealnie odpowie na każde, nawet najbardziej wyszukane wymagania!

 

Formularz konkatowy

12 + 13 =

%d bloggers like this: