Audyt stanu BHP w zakładach pracy

 

Audyt BHP 

Przeprowadzamy profesjonalne weryfikacje warunków panujących w miejscu pracy. Zarówno te związane z zapowiedzianymi kontrolami ze strony Państwowej Inspekcji Pracy, jak i te wynikające z polityki bezpieczeństwa prowadzonej przez Twoją firmę. Realizujemy nasze usługi w Warszawie, Łodzi, Żyrardowie, oraz innych miastach na terenie kraju.

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

790-887-587

Co wchodzi w skład naszego audytu BHP?

Analiza działań i dokumentacji BHP

W jej ramach szczegółowo sprawdzamy wszelkie podejmowane przez firmę przedsięwzięcia – mające na celu zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa pracy. Dodatkowo, kontrolujemy także stan oraz poprawność prowadzonej dokumentacji.

 

 

 

Weryfikacja wybranych przypadków 

Dokonujemy dokładnej analizy przypadków niebędących w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Wskazujemy błędy, zagrożenia, a także sposoby, jak sobie z nimi radzić.

 

Sprawdzanie stanu wiedzy pracowników

 Przeprowadzamy testy pośród pracowników firmy. Mające na celu weryfikację ich znajomości przepisów BHP, a w razie słabej oceny – wskazanie obszarów wymagających pilnej poprawy.

 

.

 

 

Dokonywanie ogólnej oceny

 

Na koniec każdego audytu BHP opracowujemy szczegółowy raport będący podsumowaniem i oceną działań organizacji w zakresie BHP. Wraz z nim przekazujemy także niezbędne wskazówki i rekomendacje.

 

Audyt BHP – dlaczego my?

W wyniku przeprowadzonego przez nas audytu stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, Twoje przedsiębiorstwo otrzyma szereg korzyści. A będzie to:

Kompleksowa analiza, dzięki której dowiesz się, czy BHP w Twojej firmie wymaga poprawy.

W ramach prowadzonego audytu przygotowujemy szczegółowy raport oraz listę zaleceń, które należy wdrożyć, aby Twoja firma działała w zgodzie z zasadami BHP.

 

Zgodność z aktualnymi przepisami prawa, co pozwoli Ci uniknąć problemów prawnych i finansowych.

Zastosowanie naszych rekomendacji sprawi również, że Twoja firma będzie spełniała wszelkie, stawiane przez przepisy prawa wymogi. A to z kolei pozwoli Ci uchronić się przed mandatami oraz ewentualnymi postępowaniami.

 

Wyższy poziom bezpieczeństwa, dla Ciebie, Twoich pracowników oraz całej Twojej firmy.

Pewność, że spełniasz wszystkie, nawet najbardziej surowe normy BHP, da Ci poczucie pełnej ochrony, którą docenią także wszyscy pracownicy Twojego przedsiębiorstwa.

Jak przebiega audyt BHP?

Zobacz, jak wygląda współpraca z naszą firmą:

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami przy pomocy e-maila: biuro@uslugibhp-ppoz.pl, telefonu: 790 887 587 lub formularza kontaktowego.

2. Oferta

Zbadamy Twoje potrzeby i na ich podstawie przedstawimy szczegółowy zakres planowanego audytu BHP

3. Realizacja

W umówionym terminie wykonamy kompleksowy audyt, w ramach którego przekażemy Ci szczegółowy raport wraz ze wszelkimi niezbędnymi rekomendacjami.

Audyt BHP Warszawa – kontrola stanu bezpieczeństwa higieny pracy w Warszawie

Opisane powyżej usługi z zakresu audytu bezpieczeństwa i higieny pracy, kierujemy w szczególności do zakładów, firm produkcyjnych, magazynów i innych przedsiębiorstw działających na terenie Warszawy i okolic. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby nasz audyt został przeprowadzony w dowolnym miejscu naszego kraju.

W ramach naszych usług zajmujemy się wnikliwym badaniem wszelkich aspektów związanych z BHP firmy. Dokonujemy zarówno weryfikacji prowadzonej dokumentacji. Sprawdzamy bieżący stan wiedzy pracowników. Do tego wykonujemy gruntowny audyt wszystkiego, co wiązane ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w danej firmie.

Tego rodzaju usługi sprawdzają się zwłaszcza w dwóch przypadkach. Po pierwsze, jako sposób na sprawdzenie, czy firma spełnia wszystkie wymogi – na wypadek zbliżającej się kontroli ze strony Inspekcji Pracy. Po drugie, jako klasyczne upewnienie się, że przedsiębiorstwo jest po prostu bezpiecznym miejscem, w którym pracownikom nic nie grozi.

Dlaczego warto zadbać o regularny audyt stanu BHP w firmie? 

Przeprowadzany przez nas audyt ma przynosić kilka realnych korzyści. Z jednej strony są to kwestie finansowo-prawne. Bowiem jego wykonanie pozwala na zdiagnozowanie oraz wyeliminowanie błędów, za które Państwowa Inspekcja Pracy mogłaby nałożyć bardzo wysokie kary pieniężne. Z drugiej strony natomiast, jest to po prostu dodatkowa forma ochrony – pewności, że dany zakład pracy jest bezpieczny.

 

Formularz konkatowy

13 + 2 =

%d bloggers like this: