Kompleksowe szkolenia BHP

Dostarczamy wiedzę, która zapewnia bezpieczeństwo w Twojej firmie.

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

790-887-587

Kompleksowa oferta szkoleń BHP, które pozwolą Ci na dostosowanie ich do potrzeb Twojej firmy.

Zajmujemy się zarówno organizowaniem szkoleń wstępnych, jak i obowiązkowych szkoleń okresowych.

 

Sprawdzona wiedza, która pozwoli zadbać o bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa.

W naszych szeregach znajdują się wyłącznie najlepsi specjaliści, posiadający odpowiednie certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu zyskujesz pewność, że szkolenia BHP w Warszawie, Łodzi i Żyrardowie są w pełni profesjonalne, a przede wszystkim merytoryczne.

 

Wygodna forma stacjonarna lub online.

Zapewniamy całkowicie elastyczne podejście do sposobu przeprowadzania naszych warszawskich szkoleń BHP. Dzięki temu możemy je organizować zarówno stacjonarnie w Warszawie (w naszej lub Twojej siedzibie), jak i prowadzić je bezpośrednio online – oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Szkolenia BHP Warszawa

– dla firm, urzędów, instytucji

Przeprowadzanie szkoleń BHP jest elementem każdego funkcjonującego w Polsce przedsiębiorstwa. Konieczność ta z jednej strony podyktowana jest względami prawnymi, jakie nakładają na polskie firmy przepisy prawa. Z drugiej strony z kolei, odpowiednio przeprowadzane szkolenia BHP są prostą drogą do zapewnienia ochrony oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa – zarówno pracowników, maszyn i urządzeń, ale także należących do firmy obiektów.

Rodzaje szkoleń BHP przeprowadzanych w Warszawie

Szkolenia BHP Warszawa można podzielić na dwie główne grupy. Pierwszą z nich są tzw. szkolenia wstępne – odbywające się jeszcze przed faktycznym podjęciem pracy i mające na celu przygotowanie pracownika do bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków.

Drugą grupę stanowią tzw. szkolenia okresowe. Ich zadaniem jest z kolei regularne sprawdzanie poziomu wiedzy na temat zasad BHP, jak i (w uzasadnionych przypadkach) – jej aktualizacja i uzupełnianie o nowe informacje.

Innym podziałem, jaki można zastosować wobec szkoleń BHP, jest ten skupiony wokół sposobu ich przeprowadzania. W tym obszarze wyróżniamy również dwie możliwości. Po 1 – tradycyjne szkolenia stacjonarne, odbywające się na miejscu w siedzibie danego przedsiębiorstwa bądź firmy szkoleniowej. Po 2 – szkolenia BHP online, które jak sama nazwa wskazuje, odbywają się za pośrednictwem Internetu.

Oferta szkoleń BHP – dla firm z Warszawy i online

W naszej ofercie znajdziesz każde z wymienionych szkoleń BHP. Z przyjemnością przeprowadzimy dla Ciebie zarówno te wstępne, jak i podejmiemy się świadczenia usług polegających na przeprowadzaniu okresowych szkoleń BHP. Dodatkowo, podarujemy Ci pełną elastyczność w postaci wygodnego wyboru formy przeprowadzanych zajęć. Twoja firma będzie mogła skorzystać zarówno z opcji stacjonarnej, w której to przyjdziemy do Twojego biura lub zakładu, bądź zaprosimy do naszej lokalizacji. Ponadto, zyskasz możliwość wyboru szkoleń online, które w całości będą odbywać się wyłącznie przez Internet.

Wstępne szkolenie BHP

Przygotowujące Twoich pracowników do podjęcia pracy w Twoim przedsiębiorstwie. Szkolenie wstępne zawiera instruktaż ogólny. I

Okresowe szkolenia BHP

Sprawdzające oraz “odświeżające” bieżący stan wiedzy Twoich pracowników.

Szkolenia Online 

Odbywające się bezpośrednio przez Internet. Pozwalające redukować koszty, a także zapewniające pełną elastyczność.

 

 

Czy każdy musi przejść szkolenie BHP ?

Szkolenie BHP musi mieć obowiązkowo każdy z  pracowników.  Szkolenie również należy przeprowadzić które odbywają staż czy praktykę w miejscu pracy. Za brak szkolenia pracodawcy grozi mandat w wysokości od 1000 zł do 30 000 zł. Jeżeli dojdzie do wypadku w pracy, bez ważnego szkolenia BHP pracodawca może również podstawione zarzuty z z kodeksu karnego.

Ile jest ważne szkolenie wstępne ?

Szkolenie wstępne jest ważne 12 miesięcy. Jeżeli pracownik zatrudniony jest na stanowisku kierowniczym wtedy szkolenie okresowe należy wykonać w ciągu 6 miesięcy

Czy jako pracodawca też muszę przechodzić szkolenie ?

Tak, każdy kto staje się pracodawcą musi przejść szkolenie. Szkolenie te nazywa się szkoleniem dla pracodawców i osób kierujących pracowniami. Ważność tego szkolenia wynosi 5 lat

Ile są ważne szkolenia BHP ?

Długoś ważności szkolenia jest zależna od wykonywanej pracy oraz o zajmowanego stanowiska..

  • Instruktaż ogólny 12 miesięcy dla wszystkich pracowników z wyłączeniem osób kierujących pracownikami. Dla tych osób szkolenie okresowe należy wykonać w ciągu 6 mesięcy
  • Stanowiska robotnicze  12 miesięcy lub 3 lata.  Co rok powtarzają szkolenie osoby wykonujące prace szczególnie niebezpieczne np. pracę na wysokości, pracę budowlane.
  • Stanowiska adminstracyjno biurowe 5-6 lat. Dłuższy okres szkolenia mają osoby na których stanowiskach nie występują czyniki niebezpieczne lub uciążliwe.
  • Pracodawcy i osoby kierujące pracownikami 5 lat

 

Formularz konkatowy

8 + 13 =

%d bloggers like this: