Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 

Szkolenia z Pierwszej Pomocy – skuteczne i praktyczne

Choć nie wszyscy zdecydowaliśmy się podjąć zawód medyczny, obowiązek szybkiego zareagowania w razie wypadku lub innych nieprzewidzianych okoliczności dotyczy każdego z nas. Niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujemy – w domu, w pracy czy miejscu publicznym – trzeba działać. To nie tylko obowiązek moralny, ale i prawny, który definiowany jest artykułem 162. polskiego kodeksu karnego.

Wiele osób odczuwa paraliżujący strach na myśl o znalezieniu się w sytuacji kryzysowej – jest to zupełnie normalne. Brakuje nam praktyki, a i wyuczona na zajęciach teoria często okazuje się niewystarczająca. Czas to zmienić! Zapisz się na kurs pierwszej pomocy, który organizujemy w Warszawie. Udzielane przez nas szkolenia przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nasi klienci to przedstawiciele różnych grup zawodowych: nauczyciele, urzędnicy, pracownicy biurowi małych i dużych firm, pracownicy usług i inni.

 Szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników firm

Jesteś właścicielem firmy w Warszawie lub okolicach? Zainwestuj w szkolenia z udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez naszych specjalistów. Program spotkania dopasowany jest do potrzeb zamawiających: konkretnego środowiska, liczby kursantów, możliwości czasowych firmy itd.

Potrzebujesz szkolenia dla zespołu nauczycieli lub innej grupy zawodowej? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszelkich informacji i wspólnie ustalimy szczegóły!

 Kurs pierwszej pomocy dla dzieci – Warszawa

Naszą wiedzą chętnie dzielimy się również z dziećmi. Najmłodsi kursanci mają specyficzne potrzeby, które naturalnie uwzględniamy podczas dobierania metod nauczania. Używamy obrazowego, zrozumiałego języka, aby pokazać, na czym polega ratowanie ludzkiego życia i dlaczego zawsze warto być czujnym i uważnym na reakcje otoczenia. Kursy są dynamiczne i interaktywne, a my chętnie udzielamy odpowiedzi na wszystkie dziecięce pytania!

Każde szkolenie z pierwszej pomocy – dla nauczycieli lub pracowników firmy, dzieci czy dorosłych – dostarczy Wam konkretnych umiejętności i narzędzi do działania, dzięki którym już zawsze będziecie wiedzieli, co robić.

N

Pierwsza Pomoc w firmach

Przepisy nakładają obowiązek zorganizowania systemu pierwszej pomocy nawet dla firm które zatrudniają 1 osobę.

WIĘCEJ

N

Pierwsza Pomoc w szkołach

W art.2 pkt rozporządzenia MEN z 31 października 2018 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach możemy wyczytać że każda osoba pracująca w szkole musi mieć zapewnione szkolenie z pierwszej pomocy

N

Pierwsza Pomoc osoby indywidualne

W art. 162 Kodeksu karnego osoba, która nie udzieliła pierwszej pomocy podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Ale to wszystko nie jest ważne, ważne jest to że jeżeli nie udzielimy pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej nieoddychającej jest szansa na przeżycie spada do 5%. Dlatego jest ważne aby jak najwięcej osób potrafiło udzielić pierwszej pomocy

N

Pierwsza Pomoc dla Żłobków i opiekunów

Zapraszamy na szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników żłobków, przedszkoli.

N

Pierwsza Pomoc dla sanitariuszy

Zapraszamy na nasze szkolenie z pierwszej pomocy dla sanitariuszy

N

Pierwsza Pomoc BLS/AED

Nagłe zatrzymanie krążenia czy wieszcz co należy zrobić ? Masz w firmie AED czy wiesz jak je osbsłużyć Jeżeli choć na jedeno z tych pytań odpowidziałeś nie, to ten kurs jed dla Ciebie

Formularz kontaktowy

%d bloggers like this: