Kompleksowe usługi BHP

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

790-887-587

Ocena ryzyka zawodowego

Profesjonalna ocena warunków panujących w Twoim przedsiębiorstwie. Każdy pracodawca ma obowiązek sporządzenia oceny ryzyka zawodowego na stanowiksu pracy. Z oceną rzyka zawodowego należy zapoznać pracownika. Ocenę należy zaktualizować w przypadku zmian technologicznych w miejscy pracy lub po wypadkach.

Sporządzanie dokumentacji powypadkowej

Kompleksowe wykonanie wszelkich czynności związanych z udokumentowaniem zaistniałych wypadków.  Obowiązkiem pracodawcy jest sporządzenie dokumentacji powypadkowej. Pracodawca nie może odmówić wykonania postępowania powypadkowego.  Dokumentacje powypadkową sporządza się w również dla wypadków które miały miejsce w drodzę do pracy, lub z pracy do domu. Odpowiednia w takich sytuacjach sporządza się kartę wypadku, lub protokół

Audyt stanu BHP

Wnikliwa kontrola, weryfikacja jakości oraz poziomu zasad BHP stosowanych w Twojej firmie. Audyt jest doskonałym sposobem na sprawdzenie kondycji firmy w zakresie BHP.  W takcie wizyty sprawdzamy stan instrukcji, szkoleń, oraz ogólnych warunków  Audyt kończy się sporządzeniem raportu który jest omawiana z udziałem pracodawcy lub osoby wyznaczonej.

 

 

Outsourcing BHP

Pełna obsługa działań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmiemy się zadaniami BHP w Twojej firmie. W ramach usługi wykonujemy zadania służby BHP oraz te które służba BHP nie może wykonywać. W cenie usługi otrzymasz szkolenie BHP wstępne i okresowe. Postępowania powypadkowe. Tworzenie instrukcji oraz ocen ryzyka zawodowego.

 

 

Pełna oferta usług BHP, w której znajdziesz wszystko, czego potrzeba Twojej firmie.

Zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi ze sprawnym funkcjonowaniem działu BHP w Twoim przedsiębiorstwie.

 

Profesjonalne wsparcie najlepszych specjalistów, których wiedza i umiejętności przysłużą się Twojemu przedsiębiorstwu.

Do Twojej dyspozycji oddamy usługi doświadczonych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie oraz fachową wiedzę potwierdzoną wykształceniem, jak i licznymi certyfikatami.

 

Elastyczność i bieżące dopasowanie do Twoich potrzeb.

Będziesz mógł na nas liczyć zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. A ponadto zyskasz pewność, że pomożemy Ci w każdej sprawie związanej z zapewnianiem bezpieczeństwa Twojej firmy i Twoich pracowników.

Usługi BHP Warszawa – wsparcie dla firm, instytucji oraz urzędów

Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy wymagają szczególnego podejścia, którym powinno kierować się każde przedsiębiorstwo. Z jednej strony, stosowanie ich wynika wprost z przepisów polskiego prawa. Z drugiej natomiast – pozwala na odpowiednią ochronę całej firmy, w tym zatrudnionych w niej pracowników, używanych maszyn, pojazdów czy urządzeń, a nawet wykorzystywanych obiektów (hal, magazynów, laboratoriów oraz biur).

Rodzaje usług BHP świadczonych na terenie Warszawy

W zakres świadczonych przez nas usług BHP wchodzą wszystkie czynności mające na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu świadomości, ale przede wszystkim samego bezpieczeństwa. Właśnie dlatego dostarczamy pełne wsparcie w zakresie przygotowywania oceny ryzyka zawodowego. Dodatkowo, zajmujemy się przygotowywaniem dokumentacji powypadkowej, a ponadto w naszej ofercie znajdują się również usługi związane z przeprowadzaniem audytów BHP, jak i outsourcingiem BHP.

Już teraz skorzystaj z wygodnej formy kontaktu, aby poznać szczegóły. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną kalkulację, a także wykonamy profesjonalne usługi związane z obsługą BHP Twojej firmy.

 

Formularz konkatowy

2 + 6 =

%d bloggers like this: