BHP Kraków: usługi, obsługa, outsourcing, kursy i szkolenia

Zajmujemy się wszechstronna obsługą BHP – skierowaną do firm oraz instytucji działających na terenie Krakowa i okolic. Skorzystaj z pomocy ekspertów, którzy zapewnią Twojemu przedsiębiorstwu bezpieczeństwo i zgodność z aktualnymi przepisami prawa.

 

Skontaktuj się z nami.

biuro@uslugibhp-ppoz.pl

790-887-587

+48 12 889 9981

Kompleksowe usługi BHP w Krakowie

Nasza firma posiada w swojej ofercie cały wachlarz rozwiązań BHP. Do najbardziej popularnych, z których chętnie korzystają podmioty z Krakowa, zaliczamy chociażby:

Usługi BHP Kraków

 Dedykowane usługi BHP Kraków 

Nasza praca polega na zapewnianiu obsługi związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy. 

W zakresie, w jakim obsługujemy firmy działające w Krakowie znajdują się m.in. usługi takie, jak: dokonywanie oceny ryzyka zawodowego, prowadzenie kontroli stanu BHP, a także tworzenie wymaganej przez prawo dokumentacji. Zobacz więcej usługi BHP

outsourcing bhp kraków

Outsourcing BHP w Krakowie

Bardzo chętnie zajmujemy się również kompleksową opieką nad procesami BHP zachodzącymi w firmach i instytucjach naszych klientów z Krakowa.

W ten sposób tworzymy zewnętrzny dział odpowiadający za pełną obsługę wszystkich kwestii związanych z zapewnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Więcej informacji o obsłudze BHP

szkolenia BHP Gdańsk

Kursy i szkolenia BHP w Krakowie 

Poza fachową obsługą dajemy również możliwość przeprowadzenia dedykowanych szkoleń BHP, z których bardzo ochoczo korzystają krakowscy przedsiębiorcy.

 

W ofercie naszej firmy znajdują się szkolenia i kursy: wstępne oraz okresowe – dostępne w wariantach stacjonarnych oraz wyjazdowych i dopasowane do różnych stanowisk: pracowników produkcji, biur, kierowników, właścicieli firm, a nawet inspektorów BHP.

Wszystkie szkolenia BHP

 

 

Outsourcing usług BHP w Gdańsku – dlaczego warto?

outsourcing bhp kraków

Pełna i dopasowana oferta usług BHP – ma w sobie wszystko, czego potrzebuje Twoja firma. 

 

Dajemy Ci dostęp do najważniejszych usług związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie. Dbamy zarówno o ochronę Twoich pracowników, jak i wszelkich sprzętów, maszyn i urządzeń należących do Twojego przedsiębiorstwa.

 

Eksperci na wyciągnięcie ręki – chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą pochwalić się latami praktyki oraz ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

 Elastyczne podejście – obsługa BHP dostosowana do potrzeb Twojej firmy.

 

Świadczony przez nas outsourcing BHP dla firm z Krakowa jest w pełni dopasowaną formą współpracy. Dzięki temu osobiście decydujesz, w jakim stopniu chcesz korzystać z naszego wsparcia – czy mamy dostarczyć Ci tylko konkretne usługi, czy też zająć się pełną obsługą Twojego podmiotu.

Masz pytanie zadzwoń lub napisz.

7 + 3 =

Ile kosztuje Obsługa BHP ?

Koszt obsługi jest zależny od kliku czynników, takich jak

  • ilość zatrudnionych pracowników
  • ilość filii 
  • profile działalności
  • dodatkowe oczekiwania

Przykładowy cennik https://www.uslugibhp-ppoz.pl/outsourcing-bhp-ppoz-cennik/

Co zyskuje, decydując się na współpracę. ?

Ilość korzyści jest duża, od najbardziej zauważalnych takich jak:

Usługi i outsourcing BHP Kraków

Kwestia bezpieczeństwa i higieny pracy jest elementem, na którym powinno zależeć każdej osobie odpowiedzialnej za zarządzanie przedsiębiorstwem, jak i instytucją – zarówno z Krakowa, jego okolic, a także całej Polski. W końcu właśnie od tego, jak wygląda bezpieczeństwo i higiena pracy w Twojej firmie zależy nie tylko sprawność maszyn i urządzeń, ale przede wszystkim zdrowie i życie wszystkich pracujących w niej osób.

Nasza nowoczesna oferta BHP wychodzi naprzeciw wymaganiom wszystkim krakowskim podmiotom, którym zależy na tym, aby ich obiekty były w pełni bezpiecznymi i funkcjonalnymi miejscami do pracy.

 Obsługa BHP od A do Z, czyli: outsourcing, usługi, kursy i szkolenia dla firm w Krakowie

Nie zwlekaj i już teraz przekonaj się, w jaki sposób nasze usługi mogą pozytywnie wpłynąć na kondycję oraz funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Pamiętaj, że poza bezpieczeństwem, możesz liczyć także na szereg innych, bardzo namacalnych korzyści. A oto i one:

  • Ograniczenie kosztów – wyłącznie do minimum. Dzięki outsourcingowi BHP będziesz mógł zrezygnować z utrzymywania drogiego i nie zawsze efektywnego działu lub pojedynczego specjalisty od bezpieczeństwa i higieny pracy. Zamiast martwić się jego wynagrodzeniem, urlopami, zwolnieniami oraz szeregiem innych benefitów, które są dla Ciebie kosztami – współpracując z nami zapłacisz wyłącznie za wykonywanie konkretnych i sprecyzowanych działań.
  • Oszczędność mnóstwa czasu i nerwów. Usługi BHP świadczone przez zewnętrzną firmę w Krakowie sprawią, że pozbędziesz się obowiązków, które do tej pory zajmowały wiele godzin Twojego cennego czasu. Dodatkowo, nie stracisz nic na jakości, ponieważ za ich wykonywanie będą odpowiedzialni doświadczeni fachowcy.

Jeśli działasz w mieście Kraków lub pobliskich okolicach – koniecznie nawiąż kontakt z nasza firmą. Z przyjemnością umówimy się na spotkanie, aby poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci dopasowaną ofertę współpracy – dotycząca obsługi bezpieczeństwa i higieny pracy Twojej firmy.

%d bloggers like this: