Outsourcing BHP jako lepsza alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Poznaj jego zalety.

Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa działającego na terenie Polski. Z jednej strony wymóg ten wynika wprost z przepisów prawa – nakładających na właścicieli firm stosowanie odpowiednich działań. Z drugiej z kolei – jest to po prostu dobra praktyka, dzięki której przedsiębiorca zapewnia poczucie bezpieczeństwa i odpowiedniej ochrony każdemu, z pracujących dla niego pracowników.

Tradycyjne podejście do usług BHP

Niestety, stosowanie się do przepisów BHP jest dla przedsiębiorcy również bardzo kosztowne. Bowiem w swoim tradycyjnym modelu wymaga zatrudnienia odpowiedniego specjalisty, prowadzenia niezbędnej dokumentacji, a także przeprowadzania regularnych szkoleń. Poza oczywistymi kosztami finansowymi, działanie to zabiera również mnóstwo czasu – takiego, który mógłby być spożytkowany w zupełnie inny i bardziej efekty dla firmy sposób.

A co powiedziałbyś na to, aby wszystkie te niechciane przez Ciebie obowiązki, przejęła firma zewnętrzna, która nie tylko zajmie się zapewnianiem odpowiedniego poziomu usług BHP, ale przede wszystkim istotnie zmniejszy ponoszone przez Ciebie koszty? Oto rozwiązanie skrojone na potrzeby Twojej firmy.

Wybierz nowoczesny outsourcing usług BHP

Oferowany przez naszą firmę outsourcing BHP jest skutecznym rozwiązaniem, dzięki któremu zyskasz możliwość pozbycia się wszystkich obowiązków, na które nie masz pieniędzy, czasu lub po prostu ochoty.

W ramach outsourcingu BHP otrzymasz od nas bowiem pełne wsparcie w zakresie sporządzania dokumentów, opracowywania niezbędnych procedury i regulaminów, jak i prowadzenia dokumentacji pracowniczej.

Ponadto, zadbamy o takie sprawy, jak: kontrola i serwis sprzętów, współpraca z zewnętrznymi organami i urzędami kontrolującymi.

W naszej gestii będzie leżało również regularnie dbanie o stan wiedzy Twoich pracowników, w tym przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych, podstawowych, a nawet specjalistycznych.

Zalety outsourcingu BHP

Poznaj główne obszary oraz Twoje korzyści, które odczujesz zaraz po zdecydowaniu się właśnie na tę formę działania.

  • Oszczędzisz czas – nawet do kilkudziesięciu godzin miesięcznie.

Jeżeli to właśnie Ty zajmujesz się sprawami związanymi z BHP Twojej firmy – pozbędziesz się znacznej ilości obowiązków, które dotychczas zabierały Twój cenny czas. Będziesz mógł skupić się na tym, co faktycznie lubisz i na czym naprawdę się znasz.

Jeśli BHP Twojej firmy zajmuje się dedykowany pracownik – będziesz mógł go oddelegować do wykonywania innych obowiązków lub po prostu zmniejszyć poziom zatrudnienia w Twojej firmie.

  • Ograniczysz koszty – redukując je blisko o 20-30%.

Cennik usług polegających na outsourcingu BHP jest uzależniony od prac, jakie mielibyśmy dla Ciebie wykonać. Jednak bez względu, na jak szeroki zakres się zdecydujesz – możesz być pewny, że zapłacisz mniej niż kosztuje Cię utrzymywanie specjalistycznego stanowiska.

Szczegółowy cennik usług outsourcingu BHP znajdziesz w tym miejscu.

  • Zmniejszysz poziom formalności i niepotrzebnej biurokracji.

Zajmiemy się tworzeniem, opracowywaniem, prowadzeniem i archiwizacją wszelkiej dokumentacji. Dzięki temu w Twojej firmie zapanuje ład i porządek, a wszystkie instrukcje, regulaminy, dokumenty i wiele innych – będą znajdowały się w bezpiecznym miejscu.

  • Przestaniesz martwić się o rzeczy, na które nie masz ochoty.

Tak po prostu! Świadczony przez nas outsourcing BHP da Ci poczucie wolności oraz komfort, że sprawy bezpieczeństwa i higieny pracy Twojej firmy są w rękach profesjonalistów.

Zamów outsourcing BHP dla swojego przedsiębiorstwa

Już teraz skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Z przyjemnością przyjdziemy na spotkanie, aby przedstawić Ci pełen zakres naszych usług, a tym samym dostosować je do indywidualnych potrzeb i charakteru Twojej firmy.

 

 

%d bloggers like this: