Szkolenie BHP e-learning

 
szkolenia bhp e-learning

szkolenia bhp e-learning

   

Szkolenia BHP e-learning

E-elarning pozwala na przeprowadzenie szkoleń BHP okrsowych. Oferujemy pełną obsługę środowiska szkoleń e-learnigowych.  Szkolenia BHP w formie e-learning, prezentacje mulitmedialne dostępne przez internet Szkolenia można wykupić online. Każdy Użytkownik po otrzymaniu od nas danych dostępowych (login oraz hasło) uruchamia multimedialny kurs poprzez dowolną przeglądarkę internetową. Szkolenie jest dostępne z każdego komputera podłączonego do Internetu. 

Użytkownik sam doecyduje kiedy przystąpi do szkolenia, szkolenie można przerwać i wrócic do niego w dowolnym momencie (nie dłuższym niż 14 dni) Po przeprowadzeniu szkolenia użytkwonik rozwiązuej test (również w formule e-larning) na podstawie którego wysyłamy zaświadczenie o odbyciu szkolenia

Zalety szkoleń e-learning

  • przystąpiene do kursu może odybć się o dowlnej porze, no w wchwilach mniejszego zaabsorowoania w pracy

  • nie mam potrzeby oddelegowania pracwonika na szkolenie

  • obniża koszty szkolenia w stosunku do tradycyjnych metod

Szkolenie BHP z wykorzystaniem metody e-learning jest formą tzw. samokształcenia kierowanego, które jest akceptowane i sugerowane w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U z 2004, nr 180, poz. 1860 z późn. zm.)

szybki kontakt

5 + 7 =

szkolenia bhp e-learning

View My Full Portfolio

Vivamus ipsum velit, ullamcorper quis nibh non, molestie tempus sapien. Mauris ultrices, felis ut eleifend auctor, leo felis vehicula quam, ut accumsan augue nunc at nisl. Cras venenatis ac lorema ac tincidunt.
%d bloggers like this: