Szkolenia BHP i PPOŻ online 

 

Szkolenia BHP online cieszą się coraz większą popularnością. Zarówno wśród małych firm jak i instytucji Państwowych. Czy szkolenia w formie e-learningu są gorsze od szkoleń stacjonarnych ? Czy są legalne ? Czy mogę zastosować je w swojej firmie?. Na te pytanie odpowiemy w poniższym wpisie.

Dobrze przygotowane szkolenie online może przynieść więcej korzyści niż szkolenie stacjonarne.  Szkolenie może być również formą zabawy dla uczestników. Filmy gry i zabawy które są wykorzystywane umilają czas spędzony na szkoleniu. Jednocześnie ta forma szkolenia przez wykorzystanie możliwości technicznych pozwala na utrwalenie wiedzy. 

Szkolenia online są legalne Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860 z późn. zm.). zewala na szkolenia w formie samokształcenia. Szkolenia BHP i PPOŻ  można zatem realizować w formie ,,zdalnej”  Pewną nowością są szkolenia wstępne online. Ustawa Covidowa z roku 2020 zezwoliła na wykonywanie instruktażu ogólnego przy wykorzystaniu środków do komunikacji na odległość. 

Korzyści ze szkoleń BHP i PPOŻ  online jest wiele. Wśród najwyżej ocenianych przez pracodawców,  są wymieniane takie jak szybkość realizacji szkolenia. Szkolenie może się rozpocząć nawet w ciągu 5 minut od zamówienia. Dostępność szkolenia, szkolenia jest dostępne cały czas. To pracodawca lub pracownik decyduje kiedy mają czas zając się szkoleniem, a kiedy jest potrzebna przerwa na bieżące sprawy.

 

szkolenie BHP wstępne

Szkolenia BHP wstępne online

szkolenia BHP Wrocław

Szkolenie BHP dla Pracodawców i osób kierujących pracownikami.

outsourcing bhp kraków

Szkolenie BHP online dla pracowników administracyjno biurowych

%d bloggers like this: